Hisense BSA65222AXUK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BSA65222AXUK (33 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense BSA65222AXUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

INSTRUCTIONS FORUSE
OF A BUILT-IN OVEN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BSA65222AXUK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 28600 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Elektronisk tändning: | Nej |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.97 kWh |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Konvektionskraft: | 0 W |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| Antal hyllor: | 4 galler |
| Antal bakplåtar: | 2 |
| Varmluftsgrillning: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Rengöringsteknik: | Pyrolytisk rengöring |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 675 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 30600 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 77 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| Dörrmaterial: | Glass, Stainless steel |
| AC-inspänning: | 220 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 16 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 600 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 3500 W |
| Grill styrka: | 0 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 77 l |
| Totalt ugn: | 3500 W |
| Ugnström: | 0 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Antal galler: | 2 |
| Installationsfack, höjd (min): | 590 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.82 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 13 |
| Ugnens matlagningsmetod: | Fläktassisterad |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Knoppar färg: | Svart |
| Mjukstängande lucka: | Nej |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Långsam tillagning: | Ja |
| Brödbakningsförmåga: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Infällbara vred: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Handtag material: | Rostfritt stål |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BSA65222AXUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026