Hisense E6322C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense E6322C (89 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense E6322C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/89

Ceramic Hob
Instruction Manual / Installation Manual
MODEL:E6322C
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | E6322C |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 8700 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Förpackningens bredd: | 690 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 645 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10400 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 50 mm |
| Installationsfack, höjd: | 494 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 3 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 3 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 200 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Central fram till höger |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 165 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 295 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1050 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Kokzon 3, boost: | 1950 W |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 5700 W |
| Anslutningseffekt (gas): | 0 W |
| Spisens bredd, storlek: | 59 cm |
| Antal kokzoner som kan användas samtidigt: | 3 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Indikerar att spisen är på: | Ja |
| Kokzon 3, dubbel boost: | 2700 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense E6322C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Hisense Manualer
8 Mars 2026
7 Oktober 2025
5 Oktober 2025
1 September 2025
1 September 2025
1 September 2025
1 September 2025
1 September 2025
31 Augusti 2025
31 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026