Hotpoint-Ariston RPG 846 DS TK Bruksanvisning
Hotpoint-Ariston tvättmaskin RPG 846 DS TK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint-Ariston RPG 846 DS TK (24 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint-Ariston RPG 846 DS TK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

TR
1
ÇAMAŞIR MAKİNESİ
İçindekiler
Montaj, 2-3
Ambalajın çıkartılması ve aynı seviyeye getirilmesi
Su ve elektrik bağlantıları
İlk yıkama
Teknik bilgiler
Bakım ve onarım, 4
Su ve elektrik kesilmesi
Çamaşır makinesin temizlenmesi
Deterjan haznesinin temizlenmesi
Kapak ve hazne bakımı
Pompanın temizlenmesi
Su besleme hortumunun kontrol edilmesi
Önlem ve öneriler, 5
Genel güvenlik uyarıları
Atıkların tasye edilmesi
Cam kapağın açılması
Çamaşır makinesinin tanıtımı, 6-7
Kumanda paneli
Ekran
Bir çamaşır çevriminin çalıştırılması, 8
Yıkama çevrim ve seçenekleri, 9
Programlar tablosu
Yıkama seçenekleri
Deterjan ve çamaşır, 10
Deterjan dağıtma çekmecesi
Çamaşırın hazırlanması
Özel yıkama çevrimleri
Yük dengeleme sistemi
Sorun giderme, 11
Teknik Servis, 12
RSG 846 D
Kullanma talimatları
Türkçe,1
TR GB
English,13
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint-Ariston |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | RPG 846 DS TK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 5500 g |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 266 mm |
| Höjd: | 440 mm |
| På / Av knapp: | Ja |
| Typ av anslutningskontakt: | 6,3 mm |
| Rackmontering: | Ja |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| AUX ingång: | Ja |
| Samplingshastighet: | 48 kHz |
| Antal kanaler: | 8 kanalen |
| XLR ut: | 2 |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50-60 Hz |
| Bearbetar digitalt ljud: | 24 Bit |
| Skrämmande kraft: | 48 V |
| Säkring: | 1 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint-Ariston RPG 846 DS TK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint-Ariston Manualer
7 Juni 2025
7 Juni 2025
7 Juni 2025
3 Juni 2025
3 Juni 2025
7 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
29 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026