Hotpoint-Ariston WMSD 822BX EU Bruksanvisning
Hotpoint-Ariston tvättmaskin WMSD 822BX EU
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint-Ariston WMSD 822BX EU (60 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint-Ariston WMSD 822BX EU eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint-Ariston |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMSD 822BX EU |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 475 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Hand/wool, Quick, Silent |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Silver |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint-Ariston WMSD 822BX EU ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint-Ariston Manualer
7 Juni 2025
7 Juni 2025
7 Juni 2025
3 Juni 2025
3 Juni 2025
7 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
29 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026