Hotpoint DWF30 Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin DWF30
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint DWF30 (28 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint DWF30 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

HOTPOINT
60cm FREESTANDING
DISHWASHER
USER & INSTALLATION
INSTRUCTIONS
MODELS DWF35,DWF34,DWF33,DWF30
FP105-01 DWF35/34/33/30 12/02/2002 10:22 am Page 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DWF30 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 112 g |
| Bredd: | 105 mm |
| Djup: | 140 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Snäll: | Rekenmachine met display |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Kraftkälla: | Batterij/Zonne-energie |
| Vormfaktor: | Desktop |
| Omslag: | Nee |
| Tal: | 12 cijfers |
| Skärmens lutning: | Ja |
| Textregler: | 2 regels |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84701000 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint DWF30 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026