Hotpoint H55VM 1110 W UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H55VM 1110 W UK (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 43 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H55VM 1110 W UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

TABLE-TOP REFRIGERATOR
Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | H55VM 1110 W UK |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 27500 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 838 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 182 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 121 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | 106 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 17 l |
| Kylkapacitet netto: | 104 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H55VM 1110 W UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026