Hotpoint H8 W046SB UK Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin H8 W046SB UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H8 W046SB UK (2 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H8 W046SB UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Product informa+on sheet - (EU) 2019/2014
Supplier’s name or trade mark: HOTPOINT
Supplier’s address: VIA CARLO PISACANE, 1 20016 PERO (MI) ITALY
Model iden+er: H8 W046SB UK
General product parameters:
&"(& !+&"(&!+
(%(/6 7:909"#'$#'#"
( A>
( ?9
%( ?=
#&/#/#.
67>:0A #&/#/!''
'##/#.:09=9#'#),#''64 7>09
#&/$#'+"%)$##
%&/!0'$#
($=95?9%&$&""
($"#)$#$+!!#
%&)!!$'2(+!#&/
$#'+"%)$#-!!%#
$#$-(%%!#'
+'
90>:;
(&$#'+"%)$##!(&%&/!0
'$#($=95?9%&$&""(
$"#)$#$+!!#%&)!
!$'2(+!-(&$#'+"%)$#-!!
%#$#$-(%%!#'+'
#$#(&#''$(-(&2
=>
."+"("%&(+
'((&((.)!687
(
%(/ <@
(&"##"$'(+&$#(#(
6C7 ><09
! ;A
+&(& ;;
%#'%6&%"7
(
%(/ :<>:
%#5&/##/!''
! :<>:
+&(& :<>:
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | H8 W046SB UK |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 7400 g |
| Bredd: | 171 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 413 mm |
| Förpackningens vikt: | 10240 g |
| Förpackningens bredd: | 410 mm |
| Djuppackning: | 310 mm |
| Förpackningshöjd: | 372 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Lätt att städa: | Ja |
| Antal hastigheter: | 1 |
| Tillgångar: | 150 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Omvänd: | Ja |
| Behållare för fruktkött: | Ja |
| Sapcontainer: | Ja |
| Rengöringsborste: | Ja |
| Recept bok: | Ja |
| Rotationshastighet: | 43 RPM |
| Kan: | Ja |
| Blandare: | 0.5 l |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Slowjuicer |
| Matmosare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H8 W046SB UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026