Hotpoint HDA2100VWW Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin HDA2100VWW
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HDA2100VWW (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HDA2100VWW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

GEAppliances.com
Owner’s Manual
Dishwashers
49-55076S-111/29/10GE
Safety Instructions . . . . . . . . 2–5
Operating Instructions
Care and Cleaning . . . . . . . . . . . . . .14
Control Panels . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8
Control Settings . . . . . . . . . . . . . . . 6–7
Dial Cycles . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9
Flashing Display Lights . . . . . . . . . .10
Loading the
Dishwasher Racks . . . . . . . . . . . . . . .12
Loading Place Settings . . . . . . . . . .13
Optional Accessories . . . . . . . . . . . .14
Using the Dishwasher . . . . . . . .10, 11
Troubleshooting Tips . . .15, 16
Consumer Support
Consumer Support . . . . . . . . . . . . . . 18
Warranty . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
Write the model and serial
numbers here:
Model #____________________
Serial #____________________
You can find them on a label on the
tub wall just inside the door.
Standard Tub
Dishwashers
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA2100VWW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 18800 g |
| Bredd: | 429 mm |
| Djup: | 492 mm |
| Höjd: | 299 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ingångsström: | Ja |
| Avsedd för: | Optreden/podium |
| Ljudutgångskanaler: | 3.0 kanalen |
| Signal-brusförhållande: | - dB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | - procent |
| XLR in: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100-230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 150 W |
| Toppeffekt per kanal: | - W |
| Synkronisering av ingångsimpedans: | 20000 Ohm |
| Anslutningstyp för högtalare: | XLR / 1/4" TRS |
| Ström (max.): | 3.5 A |
| Linjeingångar (RCA): | 1 |
| Utgångsimpedans: | 150 Ohm |
| Phono audio in (L, R): | Ja |
| CD-ljud i (L, R): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HDA2100VWW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026