Hotpoint HFC 3C26 WC X UK Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin HFC 3C26 WC X UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HFC 3C26 WC X UK (8 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HFC 3C26 WC X UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HFC 3C26 WC X UK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Torksystem: | Statiskt |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 95 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.95 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 65 ° C |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 49000 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 13 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 590 mm |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.5 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1900 W |
| Periodlängd: | 190 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.55 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 60min, Daily 50°C, Eco, Express, Glass/delicate, Hygiene, Normal, Quick, Silent, Soak |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 820 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 900 mm |
| Automatisk diskmedels-identifiering: | Ja |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Högsta temperatur för varmvattentillflödet: | 60 ° C |
| Löstagbar överdel: | Ja |
| Funktion för diskmedelstabletter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HFC 3C26 WC X UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026