Hotpoint HSFO 3T223 WC X Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin HSFO 3T223 WC X
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HSFO 3T223 WC X (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HSFO 3T223 WC X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONHSFO 3T223 WC X (2)
76
109,0
4:00
43
ACDB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HSFO 3T223 WC X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 39500 g |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Torksystem: | Statiskt |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Integrerad timer: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 10 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.74 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Korgar justerbar placering: | Lower, Upper |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 41500 g |
| Klar-indikator: | Ja |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1900 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Periodlängd: | 240 min |
| Alarm: | Ja |
| Längd på anslutningsslang: | 1.55 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto, Dual Pro Wash, Eco 50°C, Glass/delicate, Hygiene, Intensive, Normal, Pre-wash, Quick 14min, Silent |
| Halv-belastning: | Nej |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
| Högsta temperatur för varmvattentillflödet: | 60 ° C |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Effektförbrukning (viloläge): | 5 W |
| Indikatorljus för golv: | Ja |
| Vilolägets varaktighet: | 12 min |
| Ingår antal hyllor: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HSFO 3T223 WC X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026