Hotpoint HSWP1000MWW Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin HSWP1000MWW
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HSWP1000MWW (32 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HSWP1000MWW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

www.Hotpoint.com
Washers
Safety Instructions..........2, 3
Operating Instructions
Care and Cleaning
of the Washer ...................... 8
Control Panel ......................4
Control Settings ...................4
Features .........................5, 6
Loading and Using
the Washer ........................ 7
Troubleshooting Tips......10-12
Consumer Support
Consumer Support ................16
Warranty ..........................15
Write the model and serial
number here:
Model # _____________
Serial #______________
You can find them
under the lid of
the washer.
Owner’s Manual
Printed in the United States 49-90530-2 03-16 GE
G187
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HSWP1000MWW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 860 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Installationsfackets bredd: | 840 mm |
| Installationsfack djup: | 840 mm |
| Typ av handfat: | Onderbouwspoelbak |
| Forma handfat: | Rechthoekig |
| Antal handfat: | 2 kommen |
| Form första diskbänken: | Vierkant |
| Första skålens mått (BxL): | 348 x 352 mm |
| Först kommer djupet: | 170 mm |
| Forma andra handfat: | Vierkant |
| Andra skålens mått (BxL): | 405 x 430 mm |
| För det andra kommer djupet: | 195 mm |
| Disken: | Nee |
| Kran ingår: | Nee |
| Diskbänksstorlek: | 3 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HSWP1000MWW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026