Hotpoint LSTA+ 329 AX/HA Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin LSTA+ 329 AX/HA
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint LSTA+ 329 AX/HA (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint LSTA+ 329 AX/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Istruzioni per l’uso
LAVASTOVIGLIE
Sommario
Installazione, 2-3
Posizionamento e livellamento
Collegamenti idraulici ed elettrici
Avvertenze per il primo lavaggio
Dati tecnici
Ecodesign Regulation
Descrizione dell’apparecchio, 4
Vista d’insieme
Pannello comandi
Caricare i cestelli, 5
Cestello inferiore
Cestello delle posate
Cestello superiore
Avvio e utilizzo, 6-7
Avviare la lavastoviglie
Caricare il detersivo
Opzioni di lavaggio
Programmi, 8
Tabella dei programmi
Brillantante e sale rigenerante, 9
Caricare il brillantante
Caricare il sale rigenerante
Manutenzione e cura, 10
Escludere acqua e corrente elettrica
Pulire la lavastoviglie
Evitare i cattivi odori
Pulire gli irroratori
Pulizia filtro entrata acqua
Pulire i filtri
Se ci si assenta per lunghi periodi
Precauzioni, consigli e Assistenza, 11
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
Assistenza
Anomalie e rimedi, 12
Italiano, 1
Français, 25English,13
EN
IT
FR
Nederlands,49
ES
PT
DE
Deutsch, 37
NL
Español, 61
Português, 73
LSTA+ 329
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | LSTA+ 329 AX/HA |
| Bredd: | 445 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Antal tvättprogram: | 9 |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.81 kWh |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint LSTA+ 329 AX/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026