Hotpoint NBT 945 WM A IT N Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin NBT 945 WM A IT N
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint NBT 945 WM A IT N (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint NBT 945 WM A IT N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONNBT 945 WM A IT N
57
9,03:4050
78
ACDEFGABDBC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NBT 945 WM A IT N |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 75300 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 605 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Ljudnivå (tvätt): | 52 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nej |
| Cykeltid (max): | 235 min |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 57 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Tvättprogram: | Syntet |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Displaybelysning: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Plast |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Drum volym: | 62 l |
| Dörr färg: | Svart |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 78 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Funktion för strykjärnstorrt: | Nej |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 30 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 50 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.901 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Restfukt: | 53 % |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Extrasköljning: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Av- och på-knapp: | Ja |
| Löstagbar överdel: | Nej |
| Hotpoint-teknik (klädvård): | Active Care |
| Typ av justering av fötter: | Framsida |
| Effektförbrukning (viloläge): | 8 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint NBT 945 WM A IT N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026