Hotpoint NDB 9635 W UK Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin NDB 9635 W UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint NDB 9635 W UK (17 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint NDB 9635 W UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

1
5 min
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NDB 9635 W UK |
| Vikt: | 160 g |
| Bredd: | 51 mm |
| Djup: | 78 mm |
| Höjd: | 28 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 60 stuk(s) |
| Inspänning: | 19 - 36 V |
| Uteffekt: | 15 W |
| Utström: | 0.625 A |
| Spännande: | 24 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint NDB 9635 W UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026