Hotpoint NG98W IT Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin NG98W IT
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint NG98W IT (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint NG98W IT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONNG98W IT
40
9,03:4550
76
ACDEFGACDBB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NG98W IT |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Vikt: | 88 g |
| Bredd: | 49 mm |
| Djup: | 18 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Snäll: | Instapmodel telefoon |
| Användarmanual: | Ja |
| Batterikapacitet: | 1000 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Upplösning: | 240 x 320 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| RAM-kapacitet: | 64 MB |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 32 GB |
| Taltid (3G): | 3.3 uur |
| SIM-korts kapacitet: | Single SIM |
| Bluetooth-version: | 2.1 |
| 2G-band (primärt SIM): | 850,900,1800,1900 MHz |
| 3G-band stöds: | 900,2100 MHz |
| Generering av mobilt internet: | 3G |
| Ljudformat som stöds: | AAC, MIDI, MP3, WAV |
| Plats position: | Nee |
| Vormfaktor: | Rechthoek |
| Bakre kameraupplösning (numerisk): | 1 MP |
| Videoinspelning: | Ja |
| USB uttag: | Ja |
| USB-kontakttyp: | Micro-USB |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Medföljande kablar: | USB |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Flash typ: | LED |
| Typ av abonnemang: | Geen abonnement |
| SMS: | Ja |
| MMS: | Ja |
| Hantering av personuppgifter: | Alarm clock, Calculator, Calendar |
| Högtalare: | Ja |
| Assisterad GPS (A-GPS): | Nee |
| står fast vid: | Ja |
| Parkera samtalet: | Ja |
| Nummer id: | Ja |
| Timer för samtalstid: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Dagordning: | Ja |
| Display, antal färger: | 262000 kleuren |
| FM-radio: | Ja |
| USB-version: | 2.0 |
| Luidsprekers: | Mono |
| Inbyggd blixt: | Ja |
| Internminne: | 128 MB |
| Taltid (2G): | 5.8 uur |
| Inkluderar batteriladdare: | Ja |
| Typ av panel: | LCD |
| Fram kamera: | Nee |
| Datanätverk: | GSM, UMTS, WCDMA |
| Backkamera: | Ja |
| Standbytid (2G): | 170 uur |
| Kalkylator: | Ja |
| Extern display: | Nee |
| Stöd för flashkort: | Ja |
| GPRS: | Ja |
| Spela filmen: | Ja |
| Tangentbordslayout: | Alfanumeriek toetsenbord |
| Inbyggd ficklampa: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | LCD |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint NG98W IT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026