Hotpoint SH8 A2Q WRD UK Bruksanvisning
Hotpoint ej kategoriserat SH8 A2Q WRD UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SH8 A2Q WRD UK (16 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SH8 A2Q WRD UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | SH8 A2Q WRD UK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1875 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 118 kWh |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Flaskställ: | Ja |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 100 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Turkiet |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Bruttovikt: | 60020 g |
| EAN: | 5054645670772 |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 725 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60020 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Ström: | 1.5 A |
| Total kapacitet netto: | 366 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | 371 l |
| Kylkapacitet netto: | 366 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 84182110 |
| Displayens placering: | Insida |
| ECCN (Export Control Classification Number): | 84182110 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SH8 A2Q WRD UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Hotpoint Manualer
5 September 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026