Hotpoint VBSR2080WAA Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin VBSR2080WAA
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint VBSR2080WAA (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint VBSR2080WAA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

VBSR1070
VBSR2060
VBSR2080
VBXR1060
VBXR1070
VBXR2070
VJSR2070
VVSR1040
VVXR1040
VWSR3110
Washers
Owner’s Manual
Part No. 175D1807P71 Pub. No. 39-90004 7-99 JR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | VBSR2080WAA |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 31000 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Nettoskatt: | 60 W |
| Sladdlängd: | 1.93 m |
| Ljudnivå: | 42 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 181 kWu |
| Förpackningens vikt: | 32100 g |
| Förpackningens bredd: | 576 mm |
| Djuppackning: | 666 mm |
| Förpackningshöjd: | 895 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | 102 l |
| Frys nettokapacitet: | 85 l |
| Fryskapacitet: | 10.5 kg/24u |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 13 uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Energianvändning per dag: | 0.495 kWh/24u |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Nuvarande: | 0.5 A |
| Kylmedium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Konvertibel frys: | Nee |
| Termostat: | Ja |
| Måttenhet temperatur: | °C |
| Indikator ljus: | Ja |
| Transporthändelser: | Ja |
| Certifiering: | CE, WEEE |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 10 - 43 °C |
| Typ produkt: | Staand |
| Iskubshållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint VBSR2080WAA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026