Huawei WS320 Bruksanvisning
Huawei Wifi-repeater WS320
Läs gratis den bruksanvisning för Huawei WS320 (16 sidor) i kategorin Wifi-repeater. Guiden har ansetts hjälpsam av 46 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Huawei WS320 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

KEUKENWEEGSCHAAL • KÜCHEWAAGE
BALANCE DE CUISINE • KITCHENSCALE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Wifi-repeater |
| Modell: | WS320 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Användarmanual: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Certifiering: | CE |
| Anslutningsområde: | 100 m |
| Frekvens: | 2400 MHz |
| Batterier krävs: | Ja |
| Trådlösa anslutningar: | Ja |
| Batterityp: | AA |
| Temperaturkontrollområde: | 0 - 50 °C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huawei WS320 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Wifi-repeater Huawei Manualer
15 Juli 2024
15 Juli 2024
15 Juli 2024
15 Juli 2024
Wifi-repeater Manualer
Nyaste Wifi-repeater Manualer
18 Mars 2026
17 Mars 2026
13 Mars 2026
7 Februari 2026
7 Februari 2026
6 Februari 2026
6 Februari 2026
5 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026