Husqvarna QT254RI F Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Husqvarna QT254RI F (11 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Husqvarna QT254RI F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Husqvarna |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | QT254RI F |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 53 g |
| Bredd: | 61 mm |
| Djup: | 108 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Kraftkälla: | Batterijen |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Avsedd för: | Kantoor |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Antal knappar: | 5 |
| Förbindelse: | RF Draadloos |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 1200 DPI |
| Medföljande mottagare: | Ja |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Blue LED |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Funktionstangenter: | Back, Forward |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Batterityp: | AA |
| Mottagarens vikt: | 2 g |
| Mottagarens bredd: | 14.5 mm |
| Mottagarens djup: | 19 mm |
| Mottagarens höjd: | 6 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Husqvarna QT254RI F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Husqvarna Manualer
4 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026