Huvema HU 20K-2 Topline Bruksanvisning
Huvema Borrmaskin HU 20K-2 Topline
Läs gratis den bruksanvisning för Huvema HU 20K-2 Topline (20 sidor) i kategorin Borrmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Huvema HU 20K-2 Topline eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

KOOMBOORCHINEL MA S
HU K-2 TOPLINE20
HU K-4 TOPLINE20
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huvema |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | HU 20K-2 Topline |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 67000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Nettoskatt: | 2300 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Wit |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Trumminnehåll: | 42 l |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Tvätt energiförbrukning: | 0.74 kWu |
| Var klass: | A |
| Årlig tvättenergiförbrukning: | 153 kWu |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Ljudnivå (tvätt): | 59 dB |
| Övervakning av lödderskum: | Ja |
| Obalans kontrollsystem: | Ja |
| Justerbar centrifughastighet: | Ja |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1395 RPM |
| Nuvarande: | 10 A |
| Ljudnivå under centrifugering: | 77 dB |
| Årlig tvättvattenförbrukning: | 10560 l |
| Restfuktprocent: | 53 procent |
| Cykeltid (max): | 270 min |
| Cykelns längd (snabbtvättprogram): | 15 min |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Djup när dörren är öppen: | 984 mm |
| Kåpa material: | Kunststof |
| Fötter justering: | 12 mm |
| Halvlastad: | Ja |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| LED programförloppsindikator: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cold, Cotton, Eco, Hand/wool, Mix, Sport, Delicate/silk |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huvema HU 20K-2 Topline ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Borrmaskin Huvema Manualer
10 September 2024
10 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
5 September 2024
5 September 2024
5 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
18 Mars 2026