I-PRO WV-S65301-Z1S Bruksanvisning
I-PRO övervakningskamera WV-S65301-Z1S
Läs gratis den bruksanvisning för I-PRO WV-S65301-Z1S (48 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 5 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om I-PRO WV-S65301-Z1S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

W
e
b
g
u
i
d
ec
o
v
e
rt
e
m
p
l
a
t
e
(
f
o
r
c
a
m
e
r
a
s
)
WebGuide
WV-X35402-F2LM/WV-X35302-F2LM
WV-X35402-F2L/WV-X35302-F2L
WV-S35402-F2L/WV-S35302-F2L
Ver1.0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | I-PRO |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WV-S65301-Z1S |
| Vikt: | 1600 g |
| Bredd: | 165 mm |
| Djup: | 139 mm |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC-LC, G.711, G.726 |
| Videoformat som stöds: | H.264, H.265 |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Optisk zoom: | 10 x |
| vitbalans: | ATW, AWC |
| Observationsavstånd (vidvinkel): | 25.7 m |
| Observationsavstånd (tele): | 262.4 m |
| Igenkänningsavstånd (vidvinkel): | 12.8 m |
| Igenkänningsavstånd (tele): | 131.2 m |
| Identifieringsavstånd (vidvinkel): | 6.4 m |
| Identifieringsavstånd (tele): | 65.6 m |
| Dynamiskt omfång: | 144 dB |
| Automatiskt panoreringsläge: | Ja |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Produktens färg: | Vit |
| Skyddsfunktioner: | Dust resistant, Water resistant |
| Formfaktor: | Kupol-formad |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | -30 - 55 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 100 % |
| Hållbarhetscertifiering: | Federal Communications Commission (FCC) |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP66 |
| Placeringar som kan användas: | Utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Monteringssätt: | Tak |
| Brännviddsintervall: | 4.7 - 47 mm |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Strömkälla av typen: | DC, PoE |
| Bluetooth: | Nej |
| Automatisk fokus: | Ja |
| Bildstabiliserare: | Ja |
| Normalt fokusomfång: | 1.5 m |
| IK klass: | IK10 |
| Detekteringsavstånd (bred): | 64.2 m |
| Detekteringsavstånd (tele): | 656 m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med I-PRO WV-S65301-Z1S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera I-PRO Manualer
1 Februari 2026
1 September 2025
1 September 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
14 Augusti 2025
14 Augusti 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026