I-PRO WV-X15700-V2LN Bruksanvisning
I-PRO övervakningskamera WV-X15700-V2LN
Läs gratis den bruksanvisning för I-PRO WV-X15700-V2LN (56 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 54 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om I-PRO WV-X15700-V2LN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

W
e
b
g
u
i
d
ec
o
v
e
rt
e
m
p
l
a
t
e
(
f
o
r
c
a
m
e
r
a
s
)
WebGuide
WV-X15700-V2LN/WV-X15700-V2L/
WV-X15600-V2LN/WV-X15600-V2L/
WV-X15500-V3LN/WV-X15500-V3L/
WV-X15300-V3LN/WV-X15300-V3L
Ver1.0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | I-PRO |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WV-X15700-V2LN |
| Vikt: | 440 g |
| Bredd: | 170 mm |
| Djup: | 45 mm |
| Höjd: | 215 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Ljudformat som stöds: | G.711, G.726 |
| Videolägen som stöds: | 480p, 720p, 1080p, 2160p |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/1.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 12 x |
| Optisk zoom: | 2 x |
| Grafikupplösningar som stöds: | 320 x 180,640 x 360,1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440 |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal sensorer: | 1 |
| Dynamiskt omfång: | 132 dB |
| Lutningsvinkel: | 0 - 100 ° |
| Frekvensområde (EU): | 1880 - 1900 MHz |
| Minsta belysning (panoramakamera): | 0.03 lx |
| Vitbalans (panoramakamera): | ATW |
| Produktens färg: | Vit |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Slutartid: | 60 s |
| Formfaktor: | Stifthylsa |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 55 ° C |
| Placeringar som kan användas: | Inomhus & utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Monteringssätt: | Innertak/vägg |
| Brännviddsintervall: | 4.3 - 8.6 mm |
| Totalt megapixel: | - MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Firmware kan uppgraderas: | Ja |
| Antenntyp: | Rundtagande |
| Synfältsvinkel (FOV): | 104 ° |
| GAP-kompatibel: | Ja |
| Normalt fokusomfång: | 1 m |
| Panoreringsvinkel: | 180 - 180 ° |
| Inbyggd programvara uppgraderas via: | Nätverk |
| Justering av slutarhastigheten: | Auto/manuell |
| Radiofrekvensområde (RF): | 1880 - 1930 MHz |
| Detekteringsavstånd (vidvinkel) (panoramakamera): | 60 m |
| Observeringsavstånd (vidvinkel) (panoramakamera): | 24 m |
| Igenkänningsavstånd (vidvinkel) (panoramakamera): | 12 m |
| Identifieringsavstånd (vidvinkel) (panoramakamera): | 6 m |
| Frekvensområde (US): | 1920 - 1930 MHz |
| Maximalt bländarnummer (panoramakamera): | 1.5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med I-PRO WV-X15700-V2LN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera I-PRO Manualer
1 Februari 2026
1 September 2025
1 September 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
14 Augusti 2025
14 Augusti 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026