Ices ISB-020 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Ices ISB-020 (37 sidor) i kategorin Soundbar. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Ices ISB-020 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/37

USER MANUALISB-020
GEBRUIKERSHANDLEIDINGISB-020
BEDIENUNGSANLEITUNGISB-020
MODE D’EMPLOIISB-020
MANUAL DEL USUARIOISB-020
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Ices |
| Kategori: | Soundbar |
| Modell: | ISB-020 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 6500 g |
| Bredd: | 345 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 300 mm |
| Snäll: | Home audio-microsysteem |
| Kraftkälla: | AC |
| Blåtand: | Ja |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WMA |
| USB uttag: | Ja |
| Närfältskommunikation (NFC): | Ja |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 40 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Bildformat som stöds: | JPG |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Inspänning: | 110-240 V |
| Uppspelningslägen: | Next, Pause, Previous |
| Frekvens: | 50 - 60 Hz |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Signal-brusförhållande: | 80 dB |
| Spela MP3: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Typ-av-optisk-enhet: | CD, CD-R, CD-RW |
| Frekvensband som stöds: | AM, FM |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Laddningsmekanism: | Voorzijde |
| Antal optiska enheter: | 1 schijven |
| Kassettdäck: | Nee |
| Apple dockning: | Nee |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Förstärkare: | Ja |
| FM-band: | 87.5 - 108.5 MHz |
| Färgning: | Monochromatisch |
| Justering av basnivå: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Strömförbrukning (typiskt): | 30 W |
| hi-fi: | Ja |
| Type beeldscherm: | VFD |
| Diskantjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Ices ISB-020 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Soundbar Ices Manualer
21 Augusti 2024
Soundbar Manualer
Nyaste Soundbar Manualer
19 Mars 2026
18 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
5 Mars 2026
3 Mars 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026