Indesit LR9 S2Q F W B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit LR9 S2Q F W B (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Indesit LR9 S2Q F W B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

INDESITLR9 S2Q F W B (2)
311
111260
38
AB DC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | LR9 S2Q F W B |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 52000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 1140 mm |
| Nettoskatt: | 63 W |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 127 kWu |
| Förpackningens vikt: | 55000 g |
| Förpackningens bredd: | 573 mm |
| Djuppackning: | 595 mm |
| Förpackningshöjd: | 1140 mm |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 228 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 231 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 6 |
| Total nettokapacitet: | 228 l |
| Total bruttokapacitet: | 231 l |
| Energianvändning per dag: | 0.349 kWh/24u |
| Klimaatklasse: | ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Färghandtag: | Wit |
| Flaskkapacitet: | - fles(sen) |
| Temperaturområde för kylskåp: | 0 - 10 °C |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Kan kapacitet: | - kan(nen) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit LR9 S2Q F W B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026