Indesit SI6 2 W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit SI6 2 W (60 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Indesit SI6 2 W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SI6 2 W |
| Bredd: | 146.05 mm |
| Djup: | 88.9 mm |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Genomsnittlig effekt: | 150 W |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | 4 Ohm |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 65 - 24000 Hz |
| Känslighet: | 89 dB |
| Diameter woofer: | 127 mm |
| Antal basförare: | 3 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 19 mm |
| Antal diskantdrivrutiner: | 8 |
| Tweeter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit SI6 2 W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026