Indesit TAE 3 V (SP) Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TAE 3 V (SP) (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Indesit TAE 3 V (SP) eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

I
Istruzioni per luso
FRIGORIFERO 2 PORTE
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Reversibilità apertura porte
Descrizione dellapparecchio, 3
Vista dinsieme
Avvio e utilizzo, 4
Avviare lapparecchio
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 5
Escludere la corrente elettrica
Pulire lapparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare lapparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 6
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare lambiente
Anomalie e rimedi, 7
Assistenza, 8
TAE 3 V (SP)
Français, 17Italiano, 1
Portuges,
33
English, 9
GBFI
PE
Espanol, 25
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TAE 3 V (SP) |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 81000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1760 mm |
| Nettoskatt: | 200 W |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 234 kWu |
| Förpackningens vikt: | 87000 g |
| Förpackningens bredd: | 760 mm |
| Djuppackning: | 760 mm |
| Förpackningshöjd: | 1880 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys bruttokapacitet: | 87 l |
| Frys nettokapacitet: | 86 l |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 274 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 277 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 30 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 360 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 364 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Till fackområdet: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.64 kWh/24u |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Bredd med dörren öppen: | 710 mm |
| Djup när dörren är öppen: | 1300 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TAE 3 V (SP) ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026