Indesit TAN6 FNF NX D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TAN6 FNF NX D (72 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Indesit TAN6 FNF NX D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

I
FRIGORIFERO 2 PORTE
Istruzioni per luso
TAN 6 FNF NX D
TAN 6 FNF S D
Italiano, 1Français, 25
English, 13
GBIF
Deutsch,
37
D
Nederlands, 49
NL
Espanol, 61
E
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Reversibilità apertura porte
Descrizione dellapparecchio, 3-4
Pannello di controllo
Vista dinsieme
Avvio e utilizzo, 5-6-7
Avviare lapparecchio
Come muoversi nel display
Sistema di raffreddamento
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 8
Escludere la corrente elettrica
Pulire lapparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 9
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare lambiente
Anomalie e rimedi, 10
Assistenza, 11
Assistenza attiva 7 giorni su 7
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TAN6 FNF NX D |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 410 g |
| Bredd: | 64 mm |
| Djup: | 76 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Snäll: | Slave-flits |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 4 |
| Blixtlägen: | Auto, High-speed synchronization, Manual, Second curtain synchro |
| Färgtemperatur: | 5600 K |
| Frekvens: | 2400 MHz |
| Automatisk avstängning efter: | 60 min |
| Trådlösa anslutningar: | Ja |
| Antal kanaler: | 32 kanalen |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Batterityp: | AA |
| Nå: | 0.6 - 10 m |
| Kompatibla kameramärken: | Fujifilm |
| Laddningstid (ungefär): | 2.6 s |
| Märkesspecifika blixtsystem: | TTL |
| Flash guidenummer: | 60 m |
| Blixtvinkel: | 20 - 200 mm |
| Blixtexponeringskompensation: | Ja |
| Överföringsräckvidd: | 0 - 100 m |
| Zwenkkop: | Ja |
| Blixttid (maxeffekt): | 1/20000 s |
| Blixttid (min effekt): | 1/300 s |
| Minsta laddningstid (ungefär): | 0.1 s |
| Maximal laddningstid (ungefär): | 2.6 s |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TAN6 FNF NX D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026