Indesit TG 966 Bruksanvisning
Indesit Torktumlare TG 966
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TG 966 (6 sidor) i kategorin Torktumlare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Indesit TG 966 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | Torktumlare |
| Modell: | TG 966 |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 2100 g |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 435 mm |
| Antal program: | 6 |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Tillgångar: | 825 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.1 l |
| Integrerad timer: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Automatisk varmhållning: | Ja |
| Antal korgar: | 3 mand(en) |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Volym man: | 3 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TG 966 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Torktumlare Indesit Manualer
4 September 2025
31 Augusti 2025
20 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Torktumlare Manualer
Nyaste Torktumlare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026