Indesit TIAAA 12 V X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TIAAA 12 V X (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Indesit TIAAA 12 V X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

TIAAA xx V x
Sommaire
Mode d’emploi, 1
Assistance, 3
Description de l’appareil, 7
Réversibilité des portes, 10
Installation, 19
Mise en marche et utilisation, 20
Entretien et soin, 21
Précautions et conseils, 21
Anomalies et remèdes, 22
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance,3
Description of the appliance, 6
Reversible doors, 10
Installation, 15
Start-up and use, 16
Maintenance and care, 17
Precautions and tips, 17
Troubleshooting, 18
Sommario
Istruzioni per l’uso, 1
Assistenza,3
Descrizione dell’apparecchio,6
Reversibilità apertura porte, 10
Installazione, 11
Avvio e utilizzo, 11
Manutenzione e cura, 12
Precauzioni e consigli, 13
Anomalie e rimedi, 14
Sumario
Manual de instrucciones, 1
Asistencia, 4
Descripción del aparato, 7
Reversibilidad de la apertura de las puertas, 10
Instalación, 23
Puesta en funcionamiento y uso, 23
Mantenimiento y cuidados, 24
Precauciones y consejos, 25
Anomalías y soluciones, 26
Italiano
Istruzioni per l’uso
FRIGORIFERO 2 PORTE
English
Operating Instructions
2-DOOR FRIDGE
Français
Mode d’emploi
REFRIGERATEUR 2 PORTES
Español
Manual de instrucciones
FRIGORÕFICO DE 2 PUERTAS
Índice
Instruções para a utilização, 1
Assistência,4
Descrição do aparelho, 8
Reversibilidade da abertura das portas, 10
Instalação,27
Início e utilização, 28
Manutenção e cuidados, 29
Precauções e conselhos, 29
Anomalias e soluções, 30
Portuges
Instruções para a utilização
FRIGORÕFICO 2 PORTAS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TIAAA 12 V X |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 217 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Frystemperatur (min): | -18 ° C |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 19 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 305 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 70 l |
| Fryskapacitet brutto: | 73 l |
| Total kapacitet, brutto: | 313 l |
| Kylkapacitet brutto: | 240 l |
| Kylkapacitet netto: | 235 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TIAAA 12 V X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026