Infiniton CH-100 MH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CH-100 MH (24 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CH-100 MH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CH-100 MH |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Vikt: | 32500 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | R600a |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Lamptyp: | LED |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 100 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CH-100 MH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026