Infiniton CH-205AD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CH-205AD (87 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CH-205AD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/87

INSTRUCTION MANUAL
CH-205AD
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CH-205AD |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 34000 g |
| Bredd: | 940 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 172 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.47 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | R600a |
| Certifiering: | CE |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 197 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 197 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Positionering på marknaden: | Golvstående |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CH-205AD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026