Infiniton CMPTRAL-BLC63 Bruksanvisning
Infiniton Dörrklocka CMPTRAL-BLC63
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CMPTRAL-BLC63 (36 sidor) i kategorin Dörrklocka. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CMPTRAL-BLC63 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

modelo:
Manual del usuario
CMPTRAL-NG61
CMPTRAL-BLC63
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Dörrklocka |
| Modell: | CMPTRAL-BLC63 |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 26760 g |
| Bredd: | 828 mm |
| Djup: | 701 mm |
| Höjd: | 2070.1 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 49 kWh |
| Förpackningens vikt: | 26760 g |
| Förpackningens bredd: | 530.1 mm |
| Djuppackning: | 1135.9 mm |
| Förpackningshöjd: | 245.1 mm |
| Snäll: | Draagbare flatscreen vloerstandaard |
| Motoreffekt: | 210 W |
| Husmaterial: | Aluminium, Steel |
| Höjd (min): | 535 mm |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Monteringsmetod: | Vloer |
| Ursprungsland: | China |
| Maximal viktkapacitet: | 49 kg |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 100,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 200 x 100 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 600 x 400 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 279.9 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 570 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 26640 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 1169.9 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Maximal skärmstorlek: | 70 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85299097 |
| GTIN (EAN/UPC) nummer (yttre) huvudförpackning: | 10037332203325 |
| Minsta skärmstorlek: | 32 " |
| Antal hyllor ingår: | 1 |
| Höjdjusteringsområde: | 1193.8 - 2070.1 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CMPTRAL-BLC63 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Dörrklocka Infiniton Manualer
29 December 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
3 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
Dörrklocka Manualer
Nyaste Dörrklocka Manualer
7 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
12 Mars 2025
22 Februari 2025
20 Februari 2025
19 Februari 2025
4 Februari 2025