Infiniton DIW-G62W Bruksanvisning
Infiniton Diskmaskin DIW-G62W
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton DIW-G62W (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Infiniton DIW-G62W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

说明书
DW-0300-450
70克双胶纸
型号:W60C4A401R-CE2
DW-0300-450
201218
DIW-G61N / DIW-G62W
DISHWASHER USER MANUAL
更改文件号
设计
校对
标记
审核
处数
日期
签字
批准
标准化
材料:
图样标记
数量重量
比例
共页
第张
旧底图总号
出图审查
借(通)用件登记
底图总号
日期
A
6
B
45
C
D
6
45
3
2 1
A
B
3
2
C
1
A3(421×298)
SAB11:1
1
1
Secado TURBO
中山格兰仕日用电器有限公司
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DIW-G62W |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 86 kWh |
| Energiklass: | D |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 10 l |
| Barnsäkert: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton DIW-G62W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Infiniton Manualer
22 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026