Infiniton IF-45M Bruksanvisning
Infiniton hushålls fläkt IF-45M
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton IF-45M (19 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Infiniton IF-45M eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

VENTILADOR DE PIE
MANUAL DE INSTRUCCIONES
IF-40M
IF-45M
220-240V~50Hz,50W
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | IF-45M |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 450 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton IF-45M ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hushålls fläkt Infiniton Manualer
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
14 Juni 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026