Infiniton PAC-93CB Bruksanvisning
Infiniton Luftkonditionering PAC-93CB
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton PAC-93CB (36 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Infiniton PAC-93CB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

PAC- 93CB
USER'S MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | PAC-93CB |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 330 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | 800 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | - kWh |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | - kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | - kWh |
| Värmekapacitet i watt (max): | - W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | - W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | - W |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kontrollampa: | Ja |
| AC-funktioner: | Cooling, Dehumidifying, Fan |
| Kyleffekt (max): | - BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | - W |
| Lämplig för rumarea upp till: | 30 m² |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton PAC-93CB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Infiniton Manualer
21 September 2025
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026