Infiniton SPLIT-6224NA Bruksanvisning
Infiniton Luftkonditionering SPLIT-6224NA
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton SPLIT-6224NA (61 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Infiniton SPLIT-6224NA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/61

MANUAL D
E INSTRUCCIONES
A
IRE ACONDICIONADO TIPO SPLIT
*
*
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | SPLIT-6224NA |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Energiklass (kylning): | A++ |
| Bredd, inomhusenhet: | 232 mm |
| Djup, inomhusenhet: | 330 mm |
| Höjd, inomhusenhet: | 1132 mm |
| Inomhusenhetens vikt: | 15000 g |
| Utomhusenhetens vikt: | 45000 g |
| Drifttemperatur (kylning) (T-T): | 15 - 49 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton SPLIT-6224NA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Infiniton Manualer
21 September 2025
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026