InLine 40159B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för InLine 40159B (4 sidor) i kategorin Lampa. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.1 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.217
Produktspecifikationer
| Varumärke: | InLine |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | 40159B |
| Vikt: | 130.5 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Diameter: | 70 mm |
| Fungerar med Amazon Alexa: | Ja |
| Yta: | Matt |
| Ljusflöde: | 900 LM |
| Lampans livslängd: | - h |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Färgtemperatur (max): | 6500 K |
| Färgtemperatur (min): | 2700 K |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| ljus färg: | Blue, Green, Red |
| Ingångsfrekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Energiklass: | A |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Produktlängd: | 133 mm |
| Lampor: | 10 W |
| Fäste/lock: | E27 |
| Energiförbrukning per 1 000 timmar: | 10 kWh |
| Lampans form: | A-formad |
| Ekvivalent ström på glödlampa: | - W |
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026