InLine 40161 Bruksanvisning
InLine hushålls fläkt 40161
Läs gratis den bruksanvisning för InLine 40161 (24 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om InLine 40161 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Art.-Nr.: 40161
TISCHVENTILATOR
BEDIENUNGSANLEITUNG
Produktspecifikationer
| Varumärke: | InLine |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | 40161 |
| Timer: | Ja |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 2200 g |
| Bredd: | 295 mm |
| Djup: | 195 mm |
| Höjd: | 330 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| LED-indikatorer: | Status |
| Placering: | Bord |
| Wi-Fi: | Ja |
| Temperatur (min): | 0 ° C |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 40 ° C |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Desk, Table |
| Lutningsvinkel: | 110 ° |
| Produktens färg: | Vit |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 45 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 45 W |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 57 dB |
| Höjdjustering: | Nej |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Timerns varaktighet (max): | 4 h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med InLine 40161 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hushålls fläkt InLine Manualer
20 September 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026