Innoliving INN-582 Bruksanvisning
Innoliving element INN-582
Läs gratis den bruksanvisning för Innoliving INN-582 (18 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Innoliving INN-582 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

TERMOVENTILATORE PTC CON
EFFETTO CAMINETTO
PTC FAN HEATER WITH
FIREPLACE EFFECT
INN-582
MANUALE D’USO
USER MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Innoliving |
| Kategori: | element |
| Modell: | INN-582 |
| Handtag: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Värmeeffekt (min): | 600 W |
| Produktens färg: | Blå |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Hållbarhetscertifiering: | CE |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 1200 W |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Tippskydd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Innoliving INN-582 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Innoliving Manualer
16 September 2025
16 September 2025
15 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026