Innoliving INN-670 Bruksanvisning
Innoliving dammsugare INN-670
Läs gratis den bruksanvisning för Innoliving INN-670 (16 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Innoliving INN-670 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

ASPIRAPOLVERE
CICLONICO
CYCLONIC VACUUM
CLEANER
INN-670
MANUALE D’USO
USER MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Innoliving |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | INN-670 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Sladdlängd: | 4 m |
| Teleskoprör: | Ja |
| Laddningstid: | - h |
| Drifttid: | - min |
| Axelrem: | Nej |
| Tvättbar dammpåse: | Ja |
| Produktens färg: | Grön |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Batterispänning: | - V |
| Strömkälla: | AC |
| Max. ineffekt: | 600 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Fog munstycke: | Ja |
| Smutskapacitet, torr: | 0.5 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Innoliving INN-670 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Innoliving Manualer
15 September 2025
3 April 2025
31 Mars 2025
21 Mars 2025
12 Mars 2025
7 Mars 2025
16 September 2024
16 September 2024
11 Augusti 2024
10 Augusti 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026