KEF CI160.2FR Bruksanvisning
KEF högtalare CI160.2FR
Sida 1/6
Part No: 290109ML
Issue: Summer 2001
Installation Manual
Betygsätt denna manual
4.4/5 (9 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: KEF
Kategori: högtalare
Modell: CI160.2FR
Modell: I vägg/å vägg / I tak högtalare
Impedans: 4 Ω
Ljudutgångskanaler: 1.0 kanaler
Känslighet: 82 dB
Uteffekt (RMS): 100 W
Produktstorlek (BxDxH): 220 x 87 x 220 mm
Frekvensområde: 60 - 20000 hz
Woofer diameter: 160 mm
Dimension (B x D x H) (imperial): 8.66 x 3.43 x 8.66 "
Disktanthögtalare diameter: 160 mm