KEF CI160.2QR Bruksanvisning
Sida 1/13
Part No: 290109ML
Issue: Summer 2001
Installation Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | KEF |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | CI160.2QR |
| Modell: | I vägg/å vägg / I tak högtalare |
| Impedans: | 8 Ω |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanaler |
| Känslighet: | 89 dB |
| Produktens färg: | Vit |
| Uteffekt (RMS): | 100 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 220 x 93 x 220 mm |
| Frekvensområde: | 60 - 24000 hz |
| Woofer diameter: | 160 mm |
| Dimension (B x D x H) (imperial): | 8.66 x 3.66 x 8.66 " |
| Disktanthögtalare diameter: | 19 mm |