La Germania Digitale programmaklok tiptoets Inbouwoven Model F650E9X-12 type F668 Bruksanvisning
La Germania Inbyggnadsugn Digitale programmaklok tiptoets Inbouwoven Model F650E9X-12 type F668
Sida 1/16
TIMER TOUCH CONTROL
Installazione - Uso - Manutenzione
TIMER TOUCH CONTROL
Installation - Use - Maintenance
TOUCH CONTROL TIMER
Installation - Gebrauch - Wartung
Instalación - Uso - Mantenimiento
Instalação - Uso - Manutenção
Installatie - Gebruik - Onderhoud
MINUTEUR À TOUCHES SENSITIVES
Installation - Emploi - Entretien
Betygsätt denna manual
4.2/5 (2 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: La Germania
Kategori: Inbyggnadsugn
Modell: Digitale programmaklok tiptoets Inbouwoven Model F650E9X-12 type F668
Vikt: 10400 g
Bredd: 178 mm
Djup: 445 mm
Höjd: 447 mm
Processorfrekvens: 3.2 GHz
Processorfamilj: Intel® Xeon® E3 v2 familie
Processormodel: E3-1225V2
Antal processorkärnor: 4
Grafikadapter: HD Graphics P4000
Inkluderar operativsystem: Windows 7 Professional
Integrerad minneskortläsare: Ja
Ljudsystem: HD
Processor litografi: 22 nm
Ursprungsland: China
Antal USB 2.0-portar: 9
Mikrofon, linjeingång: Ja
Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: 1
Hörlursutgångar: 1
Nätförsörjning: 400 W
Internminne: 4 GB
Internminnestyp: DDR3-SDRAM
Antal DisplayPorts: 1
Intel® Wireless Display (Intel® WiDi): Nee
Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: 4
Processoruttag: LGA 1155 (Socket H2)
Stepping: E1
Systembuss: 5 GT/s
Processor antal trådar: 4
PCI Express-kortplatsversion: 3.0
Processorns driftlägen: 64-bit
Processorns cache: 8 MB
Busstyp: DMI
PCI Express-konfigurationer: 1x16+1x4, 1x8+3x4, 2x8+1x4
Thermal Design Power (TDP): 77 W
Kodnamnsprocessor: Ivy Bridge
Typ av processorcache: Smart Cache
ECC stöds av processor: Ja
Processorfabrikant: Intel
Operativsystems arkitektur: 64-bit
Maximalt internminne: 32 GB
Typ av optisk enhet: DVD Super Multi
Inbyggd grafikadapter: Ja
Familjens inbyggda grafikadapter: Intel® HD Graphics
Inbyggd grafikadaptermodell: Intel® HD Graphics P4000
Grundläggande frekvens inbyggd grafikadapter: 650 MHz
Inbyggd grafikadapter dynamisk frekvens (max): 1250 MHz
Instruktionsuppsättningar som stöds: AVX
Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT): Nee
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): Nee
Intel® Turbo Boost-teknik: 2.0
Intel® Quick Sync-videoteknik: Ja
Intel® InTru™ 3D-teknik: Ja
Intel® Clear Video HD-teknik (Intel® CVT HD): Ja
Intel® Insider™: Nee
Intel® Flex Memory Access: Ja
Intel® AES nya instruktioner (Intel® AES-NI): Ja
Förbättrad Intel SpeedStep-teknik: Ja
Kör Disable Bit: Ja
Idle stater: Ja
Termisk övervakningsteknik: Ja
CPU-konfiguration (max): 1
Intel® Enhanced Halt State: Ja
Intel® Clear Video Technology för mobila internetenheter (Intel® CVT för MID): Nee
Intel® VT-x med utökade sidtabeller (EPT): Ja
Inbyggda alternativ tillgängliga: Ja
Intel® 64: Ja
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): Ja
Intel® Clear Video-teknik: Nee
Intel® Virtualization Technology (VT-x): Ja
Konfliktfri processor: Nee
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT): Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology: 1.00
ARK ID-processor: 65733
Intel® Trusted Execution Technology: Ja
Intel® TSX: Nee
Intel® TSX-NI-version: 0.00
Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT): Nee
Nätverksfunktioner: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Maximal processorturbofrekvens: 3.6 GHz
Bostadstyp: Minitower
Maximalt internminne som stöds av processorn: 32 GB
Minnestyper som stöds av processorn: DDR3-SDRAM
Klockminneshastigheter som stöds av processorn: 1333,1600 MHz
ETC: Ja
Klockhastighetsminne: 1600 MHz
Minneslayout: 2 x 2 GB
Minnesplatser: 4x DIMM
Antal skärmar som stöds (av inbyggd grafikadapter): 3
DVI-I-portar: 1
Antal installerade processorer: 1
Minnesbandbredd som stöds av processorn (max): 25.6 GB/s
Chipset moderkort: Intel PCH C216
Inkluderar monitor: Nee
Hårddiskar med total kapacitet: 1000 GB
Antalet installerade hårddiskar: 1
HDD kapacitet: 1000 GB
HDD-gränssnitt: SATA
HDD rotationshastighet: 7200 RPM
CPU-multiplikator (bus/kärnförhållande): 32
FSB-paritet: Nee
Bussprocessor på framsidan: - MHz
Intel® efterfrågebaserad växling: Ja
PCI Express x1-platser: 2
PCI Express x16-platser: 1
Processorserie: Intel Xeon E3-1200 v2
Grafikkortsfamilj: Intel
Intel® Dual Display Capable Technology: Nee
Intel® FDI-teknik: Ja
Intel® Rapid Storage Technology: Nee
Intel® Fast Memory Access: Ja
Intel® Smart Cache: Ja
Minneskanal: Dubbelkanaals
Antal 5,25" fack: 3
Antal 3,5" fack: 3