Maytag MJD3000AAW Bruksanvisning
Maytag Diskmaskin MJD3000AAW
Läs gratis den bruksanvisning för Maytag MJD3000AAW (13 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Maytag MJD3000AAW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

MJD 3000 AAW
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Maytag |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | MJD3000AAW |
| Färg på produkten: | Wit |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Certifiering: | RoHS, CE |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Antal knappar: | 3 |
| Förbindelse: | RF Draadloos |
| Genvägar: | Ja |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Inkluderar mus: | Ja |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 1200 DPI |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Skrolla: | Ja |
| Handledsstöd: | Nee |
| Trådlöst mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Mottagare typ: | Nano-ontvanger |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 283 x 116 x 19 mm |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716060 |
| Musens mått (BxDxH): | 98 x 58 x 41 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Maytag MJD3000AAW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Maytag Manualer
4 September 2025
4 September 2025
3 Januari 2025
21 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026