Maytag MSE860FARS Bruksanvisning
Maytag Diskmaskin MSE860FARS
Läs gratis den bruksanvisning för Maytag MSE860FARS (40 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Maytag MSE860FARS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Use & Care Guide
Dishwasher
MAYTAG
MSE 860 FARS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Maytag |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | MSE860FARS |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 80000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 636 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Nettoskatt: | 2400 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Wit |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Fördröjd starttimer: | Nee |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Vattenförbrukning per cykel: | 45 l |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Övervakning av lödderskum: | Ja |
| Obalans kontrollsystem: | Ja |
| Justerbar centrifughastighet: | Ja |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Nuvarande: | 13 A |
| Bulleremissionsklass: | A |
| Lägg till klädfunktion (paus): | Ja |
| Ljudnivå under centrifugering: | 72 dB |
| Cykeltid (max): | 199 min |
| Cykelns längd (snabbtvättprogram): | 20 min |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 51 kWu |
| På-/-Av-knapp: | Ja |
| Färgnamn: | Lotus white |
| Djup när dörren är öppen: | 1054 mm |
| Översvämningsskydd: | Ja |
| Automatisk lastigenkänning: | Ja |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Kijkglas: | Ja |
| Strömförbrukning (behåll den på): | 3.8 W |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.3 W |
| Rinse Plus-funktion: | Ja |
| Displaybelysning: | Ja |
| Färg på belysningen: | Geel |
| Genomgående öppningsvinkel: | 167 ° |
| Easy Iron funktion: | Ja |
| Öppen dörr: | Opening aan zijkant |
| Stapelbar: | Ja |
| Vatten Plus: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Wasprogramma's: | Cold, Cotton, Delicate/silk, Hand/wool, Jeans/denim, Quick, Rinse & spin |
| Färg-på-dörrhandtag: | Wit |
| Trumtyp: | Raathoning |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Maytag MSE860FARS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Maytag Manualer
4 September 2025
4 September 2025
3 Januari 2025
21 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
13 September 2024
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026