McKenzie MK-RH 1600 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för McKenzie MK-RH 1600 (1 sidor) i kategorin Hamer. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om McKenzie MK-RH 1600 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | McKenzie |
| Kategori: | Hamer |
| Modell: | MK-RH 1600 |
| Färg på produkten: | Brons |
| Vikt: | 550 g |
| Bredd: | 125.4 mm |
| Djup: | 4.3 mm |
| Höjd: | 123.8 mm |
| Ljudnivå: | 62 dB |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Placering: | Muur |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Certifiering: | FCC Part 68\nFCC Part 15 |
| Antal knappar: | 1 |
| Mått (B x D x H): | 125.4 x 4.3 x 123.8 mm |
| Utedel ingår: | Ja |
| Lätt att installera: | Ja |
| Antal utomhusenheter: | 1 |
| Drifttemperatur (TT): | -34 - 65 °C |
| Power typ av utomhusenhet: | AC/DC |
| Autentiseringstyp: | toegangschip/kaart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med McKenzie MK-RH 1600 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hamer McKenzie Manualer
22 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
Hamer Manualer
Nyaste Hamer Manualer
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
27 Mars 2025