Media-tech ActiveBand Temperature ECG MT865 Bruksanvisning
Media-tech smart klocka ActiveBand Temperature ECG MT865
Läs gratis den bruksanvisning för Media-tech ActiveBand Temperature ECG MT865 (1 sidor) i kategorin smart klocka. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Media-tech ActiveBand Temperature ECG MT865 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Media-tech |
| Kategori: | smart klocka |
| Modell: | ActiveBand Temperature ECG MT865 |
| Vikt: | 24 g |
| Bredd: | 20 mm |
| Djup: | 55 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS 8.8, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Batterikapacitet: | - mAh |
| Skärm diagonal: | 1.08 " |
| Upplösning: | - pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Wi-Fi: | Nej |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nej |
| FM-radio: | Nej |
| Form: | Rektangulär |
| Inbyggd mikrofon: | Nej |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ja |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Väckarklocka: | Ja |
| Rekommenderad aktivitet: | Badminton, Cycling, Running, Swimming |
| USB-anslutning: | USB Type-A |
| Tjocklek: | 11 mm |
| Pulsmätare: | Ja |
| Aktiva minuter: | Ja |
| Sömnkvalitet: | Ja |
| Mobil nätverksanslutning: | Nej |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Aktivitetsövervakning: | Ja |
| Blodtrycksmätare: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Hörlursanslutning: | Nej |
| Formfaktor: | Rektangel |
| Enhetstyp: | Armband med aktivitetsspårare |
| Batteritid: | 10 dagar |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP68 |
| Färgdisplay: | Ja |
| Inbyggd stegräknare: | Ja |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Stand-by tid: | 480 h |
| Positionering på marknaden: | Sportklocka |
| Boettens storlek: | 20 mm |
| Boettfärg: | Svart |
| Band färg: | Svart |
| Samtalsaviseringar: | Ja |
| Sensor för mätning av syresättningen i blodet: | Ja |
| Kaloriförbränning: | Ja |
| Drifttid för batteri: | - h |
| Distansmätning: | Ja |
| Sovtimmar: | Ja |
| SMS-aviseringar: | Ja |
| Sensor för hudtemperatur: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Media-tech ActiveBand Temperature ECG MT865 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
smart klocka Media-tech Manualer
10 September 2025
19 Juni 2025
smart klocka Manualer
Nyaste smart klocka Manualer
30 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
13 Mars 2026
10 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
6 Mars 2026
5 Mars 2026