Medion MD 17229 Bruksanvisning
Medion kaffebryggare MD 17229
Läs gratis den bruksanvisning för Medion MD 17229 (72 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Medion MD 17229 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

Kaffeemaschine
Cafetière
Koffiezetapparaat
Cafetera eléctrica
Macchina per caffè
MEDION®MD 17229
Bedienungsanleitung
Mode d‘emploi
Handleiding
Manual de instrucciones
Istruzioni per l‘uso
07/2017
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Medion |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | MD 17229 |
| Djup: | 158 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Strömförsörjning: | AC 110-240V~50-60HZ |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 7 " |
| Batteri/Batterispänning: | 12 V |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Typ av enhet: | DVD speler |
| Kompatibel batteriteknik: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Innehållslåda eller huvudkartong: | 4 stuk(s) |
| Uppspelningsformat: | DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, WMA, VCD, SVCD, PICTURECD/JPEG |
| Mått (B x D x H): | 206 x 158 x 38 mm |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Medion MD 17229 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Medion Manualer
15 Augusti 2024
18 Juli 2024
18 Juli 2024
18 Juli 2024
18 Juli 2024
18 Juli 2024
18 Juli 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026