Meister Craft MAS 180 Li-Ion Bruksanvisning
Meister Craft Borrmaskin MAS 180 Li-Ion
Läs gratis den bruksanvisning för Meister Craft MAS 180 Li-Ion (78 sidor) i kategorin Borrmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Meister Craft MAS 180 Li-Ion eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/78

Nr. 5451370
MAS 180 Li-Ion
®
D- Akku-Bohrschrauber..................4
CZ-
Akumulátorová vrtačka/
šroubovák
................................16
F- Perceuse à batterie....................27
GB- Cordless Drill & Screwdriver......40
NL- Snoerloze
boor-schroefmachine..................51
TR-
Akülü tornavida..........................63
ORIGINAL BETRIEBSANLEITUNG
Překlad originálního návodu na obsluhu
Traduction du manuel d’utilisation original
Translation of the Original Instructions
Vertaling van de originele gebruiksaanwijzing
Orjinal iμletme talimat∂n∂n tercümesi
5451370-Akku-Bohrs-man 30.01.14 07:12 Seite 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Meister Craft |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | MAS 180 Li-Ion |
| Vikt: | 4940 g |
| Bredd: | 391.2 mm |
| Höjd: | 299.7 mm |
| Glapp: | 50.8 mm |
| Längd: | 558.8 mm |
| Konstruktionstyp: | Gebruiksklaar |
| Typ produkt: | Monstertruck |
| Typ motor: | Elektromotor |
| Typ-av-enhet: | 4-wielaandrijving |
| Hjulbas: | 342.9 mm |
| Maträtt: | 1:8 |
| Lagerteknik: | Kogellager |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Meister Craft MAS 180 Li-Ion ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Borrmaskin Meister Craft Manualer
4 Mars 2025
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
6 September 2024
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
18 Mars 2026