Melissa 638-125 Bruksanvisning
Melissa hårtrimmer 638-125
Läs gratis den bruksanvisning för Melissa 638-125 (36 sidor) i kategorin hårtrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Melissa 638-125 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

Model: HC-28
Moдeль: HC-28
Art. No.: 638-125 & 638-127
Aртикль: 638-125 & 638-127
SE
DK
FI
DE
PL
UK
RU
Hårklippset
Hårklippersæt
Hårklippersett
Kotiparturisetti
Hair clipper set
Haarschneide-Set
Zestaw do strzy˝enia w∏osów
МАШИНКА ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОС
NO
HC28 IM 08/05/02 11:42 Side 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Melissa |
| Kategori: | hårtrimmer |
| Modell: | 638-125 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Processorfamilj: | Intel |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Nätförsörjning: | 80 W |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Antal fans: | 1 ventilator(en) |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | LGA 1150 (Socket H3) |
| Maximalt internminne: | 16 GB |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Intel® HD Graphics 4600 |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 95 procent |
| Minnesformfaktor: | 204-pin SO-DIMM |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Koppar Ethernet-kabelteknik: | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Seriell port(ar): | 2 |
| Minnesspänning: | 1.5 V |
| LAN-kontroller: | Intel I210-AT, Intel I217 |
| Antal SATA III-kontakter: | 2 |
| Icke-ECC: | Ja |
| Kompatibla processorer: | Intel Celeron, Intel Pentium |
| Antal processorer som stöds: | 1 |
| Antal DIMM-platser: | 2 |
| Stöder DIMM-modulfunktioner: | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Storlekar för lagringsenheter stöds: | 2.5 " |
| Minnestyper som stöds: | DDR3-SDRAM |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 85 procent |
| Ventilator diameter: | 60 mm |
| BIOS-typ: | EEPROM |
| BIOS-minnesstorlek: | 128 Mbit |
| ACPI-version: | 2.0 |
| Antal SATA II-kontakter: | 2 |
| BIOS-funktioner: | Plug & Play |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Melissa 638-125 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hårtrimmer Melissa Manualer
11 September 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
hårtrimmer Manualer
Nyaste hårtrimmer Manualer
10 Februari 2026
8 Oktober 2025
6 Oktober 2025
1 Oktober 2025
1 Oktober 2025
1 Oktober 2025
1 Oktober 2025
30 September 2025
28 September 2025
23 September 2025